Люди, що працюють в

Голопристанській міській бібліотеці

Шмагель Галина Володимирівна – завідувач Голопристанської районної бібліотеки. Спокійна, справедлива, мудра. Вона завжди знайде вихід, навіть із найскладнішої ситуації. Користується повагою та авторитетом у своєму колективі.

Відділ обробки, комплектування фондів та методико-бібліографічної роботи:

Гелих Альона Олексіївна - бібліограф. Працьовита, ініціативна, креативна, відповідальна, комунікабельна, має гарне почуття гумору.

Сектор обслуговуання читачів:

Туркот Альона Олександрівна – бібліотекар І категорії. Терпляча, уважна, із почуттям розуміння до запитів користувачів – ось основні складові її успіху. Генератор багатьох ідей і автор їх втілення.

Філія Голопристанської районної бібліотеки з обслуговування дітей:

Ярова Світлана Анатоліївна - завідувач філії. Вже багато років вона з любов'ю прищеплює дітям та підліткам бажання читати книги.

Квіцень Оксана Францівна - бібліотекар. Талановита, здібна, творча особистість, яка пробуджує дитячі душі для розуму та добра.

Господарський персонал:

Перепелкін Сергій Володимирович робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями. Вправний, щирий та безпосередній. Відповідально ставиться до своїх службових обов’язків.

Кiлькiсть переглядiв: 131